سوالات متداول

جواب سوالات رو اینجا پیدا کن !

یا با استفاده از فرم داخل صفحه هر سوالی داری از ما بپرس تا بهش جواب بدیم .

ساراکا هیچ گونه عطر یا ادکلن تقلبی ندارد و تمام محصولاتی که به مشتریان عزیز با افتخار تقدیم میکند محصولی 100 درصد اصل (اورجینال) می باشد.

در حقیقت این جمله که فلان عطر سفارش عرب است یا سفارش امریکا و اروپا ادعای کذبی است که فروشندگان عطر و ادکلن تقلبی در ایران به مشتریان خود میکنند و از این طریق محصول خود را به فروش میرسانند.عطری که توسط ساراکا به فروش میرسد محصولی 100 درصد اورجینال است و مشابه همان عطری است که در فروشگاههای پاریس و میلان و یا فرودگاه دبی و ترکیه به فروش میرسد.

نه، فقط انلاین و یا از طریق سایت یا پیج اینستگرام ما .

ساراکا تمام مجوزات فروش در بستر اینترنت همچون اینماد که توسط وزارت صنعت معدن و تجارت صادر شده و همچنین مجوز نشان ملی ثبت که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده را در اختیار دارد .علاوه بر آن ساراکا دارای دفتر پشتیبانی مشخص و همچنین پاسخگویی 24 ساعته در تمام طول هفته است.

خیر,ساراکا همچون بیشتر فروشگاههای اینترنتی معتبر در ایران و جهان همچون آمازون رابط بین تامین کننده محصول و خریداران محصول است.تامین کنندگان محصولات ساراکا از قویترین واردکنندگان عطر و ادکلن در ایران هستند.

ساراکا ارتباط مستقیم بین واردکنندگان اصلی عطر و ادکلن اصل و خریداران محترم عطر و ادکلن در ایران است.سیاست اصلی ساراکا فروش بالا با حاشیه سود بسیار کم است.در حقیقت با پایین نگه داشتن هزینه های خود سعی بر آن داشتیم قیمت تمام شده محصول برای مشتریان عزیز کمتر از فروشگاههای دیگر باشد.

اگر سوالی هم برات مونده میتونی اینجا از ما بپرسی . ما در اولین فرصت به شما پاسخ میدهیم .